Ogrodzenia betonowe

łupane
Ogrodzenia łupane odznaczają się bardzo wysokimi walorami estetycznymi oraz użytkowymi. Spośród wielu innych systemów ogrodzeniowych wyróżnia je wyjątkowa trwałość oraz wytrzymałość. Pustak łupany jest mrozoodporny, niepodatny na wilgoć i szereg innych niekorzystnych czynników. Cechuje go również wysoka odporność na uszkodzenia mechaniczne. Ponadto pustak łupany jest produktem ekologicznym, zaś swój estetyczny wygląd zachowuje przez długi czas. To wszystko sprawia, że ogrodzenia łupane to doskonała inwestycja na wiele lat. Wszechstronne możliwości wykorzystania ich w rozmaitych aranżacjach czynią je niezwykle interesującym elementem przestrzeni, który idealnie współgra z otoczeniem, podkreślając jego klimat oraz naturalność. Ogromnym atutem ogrodzeń wykonanych z pustaków jest ponadto szybki i prosty montaż. Nasz asortyment w tym zakresie spełnia wszelakie normy jakości i bezpieczeństwa, odpowiadając wymogom nawet najbardziej wymagających klientów. Proponujemy Państwu ogrodzenia dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej, co ułatwia dopasowanie ich do swoich potrzeb.

 

 

gładkie
Nowe modele pustaków do budowy ogrodzeń są idealnym sposobem na aranżację przestrzeni w sposób nowoczesny i estetyczny, przy jednoczesnym spełnieniu oczekiwań najbardziej wymagających klientów. Produkt, który jest odpowiedzią na zapotrzebowanie klientów poszukujących prostych form współgrających z nowoczesną architekturą domów prywatnych i budynków użyteczności publicznej.

 

 

betonowe
Ogrodzenia betonowe są bardzo popularne wśród klientów ze względu na ich trwałość, ciekawy wygląd oraz szybkość budowy.
Najczęściej składają się z pełnych płyt betonowych o wysokości 50cm i betonowych słupków. Nie wymagają fundamentowania.

 

 

podmurówki systemowe
System betonowych podmurówek prefabrykowanych stosuje się do ogrodzeń panelowych, siatkowych lub ozdobnych przęseł. System składa się z łączników prostych lub narożnych oraz desek betonowych z różnym wykończeniem: gładkie, z przetłoczeniem, z imitacją cegły, imitacją kamienia.
Dostępne są płyty o wysokości: 20, 25 lub 30cm.

Cechy i zalety:

  • szybki i tani montaż
  • estetyczny wygląd
  • zastosowanie prętów zbrojeniowych